Wolontariat Miedzypokoleniowy | Wydarzenia
540
page-template-default,page,page-id-540,page-child,parent-pageid-287,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Wydarzenia

XI SuperFinał PLFA

Najważniejszym wydarzeniem związanym z projektem będzie największa futbolowa impreza roku czyli XI SuperFinał PLFA, który odbędzie się 16 lipca na stadionie miejskim w Białymstoku. Ponad 100 wolontariuszy zaangażowanych w projekt będzie miało okazję z bliska poznać tajniki organizacji dużej imprezy masowej i tym samym zdobyć kolejne cenne doświadczenia.

Wolontariusze podczas finału będą pomagać w strefie atrakcji,  współpracować z mediami, opiekować się VIP-ami oraz wspierać organizatorów w samym centrum wydarzenia czyli w strefie sport. Organizatorzy zapewnią wszystkim wolontariuszom odpowiednie przeszkolenie, strój (koszulkę wolontariacką), ubezpieczenie NNW, wyżywienie, opiekę doświadczonego koordynatora oraz zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Rekrutacja Wolontariuszy

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat i chcą w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas do udziału w wolontariacie podczas XII SuperFinału  25 czerwca 2017 r. w Łodzi. Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i zaangażowanych w powierzone zadania. My ze swojej strony gwarantujemy przyjazną atmosferę, dużo pozytywnej energii oraz niezapomniane doświadczenia w futbolowym stylu.

Każdy wolontariusz otrzyma ponad to:

 • pamiątkową koszulkę
 • identyfikator
 • wyżywienie i napoje w trakcie imprezy
 • ubezpieczenie NNW
 • certyfikat udziału w wolontariacie

 

Wolontariusze będą działać w takich obszarach jak:

 • piknik
 • boisko
 • strefa vip
 • akredytacje
 • media

Harmonogram:

 • 18 czerwca- zakończenie rekrutacji
 • 19 czerwca – potwierdzenie przyjętych osób
 • 25 czerwca- XII SuperFinał

 

Link do zgłoszeń formularz wolontariusza, na wszystkie pytania odpowiadamy pod  adresem:wolontariat@plfa.pl

 

Dodatkowe informacje o XII SuperFinale Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego znajdziecie na stronie www.superfinal.pl

Mecze Reprezentacji Polski

Co roku Reprezentacja Polski w Futbolu Amerykańskim rozgrywa swoje mecze na największych stadionach naszego kraju. Imprezy te dorównują swoją oprawą i poziomem organizacyjnym SuperFinałom PLFA. W 2016 roku Biało – Czerwoni zagrają mecz kontrolny z Danią w COS Cetniewo oraz jeszcze co najmniej jeden mecz, którego będą gospodarzami. Dodatkowo pod koniec września reprezentacja uda się do Szekesfehervar, gdzie zmierzy się z Węgrami.

W trakcie meczów domowych Reprezentacji Polski wolontariusze wspomagają organizatorów w zakresie prac w biurze prasowym, obsługi VIP-ów, strefie sport oraz przy okazji imprez towarzyszących meczowi.

Po ponad trzech latach Polska Reprezentacja w futbolu amerykańskim ma okazję na rewanż z reprezentacją Szwecji. To już druga szansa w tym roku by obejrzeć biało-czerwonych w akcji. Mecz w Ząbkach jest kolejnym etapem przygotowań futbolistów do imprezy The World Games 2017 we Wrocławiu. Podobnie jak na innych imprezach tego typu i tu nie może zabraknąć wolontariuszy.

Będziemy potrzebowali pomocyna boisku, w informacja kibiców, obsługa mediów i VIP.

Organizator zapewnia:
– strój
– wyżywienie
– ubezpieczenie
– zaświadczenie o odbytym wolontariacie
– niezapomnianą przygodę

Oczekujemy:
– dyspozycyjności w dniu 10 września
– pełnoletności lub zgody rodzica na udział w wolontariacie
– zapału do pracy
Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września 2016r. Na adres wolontariat@plfa.pl w tytule emaila prosimy o wpisanie „Polska-Szwecja”

 

Formularz zgłoszeniowy – zgłoszenie pol swe

Narodowy Dzień Badmintona

Już 10 września na PGE Narodowym wolontariusze mają szansę wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Narodowym Dniu Badmintona. 50 kortów, gwiazdy światowego formatu i honorowy patronat Prezydenta RP to wszystko czeka nie tylko na uczestników ale i wolontariuszy, którzy jak zawsze przy tego rodzaju imprezach będą stanowić ogromne wsparcie organizatorów i widzów.
Do zadań wolontariuszy należeć będzie między innymi pomoc przy kortach, rejestracja uczestników, pomoc przy zawodnikach, udzielanie informacji i wiele innych.

Organizator zapewnia:
– strój
– wyżywienie
– ubezpieczenie
– zaświadczenie o odbytym wolontariacie
– niezapomnianą przygodę

Oczekujemy:
– dyspozycyjności w dniu 10 września
– pełnoletności lub zgody rodzica na udział w wolontariacie
– zapału do pracy
Zgłoszenia przyjmujemy do 6 września 2016r. Na adres wolontariat@plfa.pl w tytule emaila prosimy o wpisanie „Narodowy Dzień Badmintona”