Wolontariat Miedzypokoleniowy | Runmageddon Sopot
667
page-template-default,page,page-id-667,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Runmageddon Sopot

Runmageddon Sopot

 

W weekend 9-10 września na Sopockim Hipodromie odbędzie się impreza Runmageddon.

 

Bieg z przeszkodami w 4 odsłonach: Classic 12km/50przeszkód, Intro 3km/15 przeszkód oraz Rekrut 6km/30 przeszkód w odsłonie nocnej i dziennej. Nie zabraknie również trasy dla najmłodszych – Runmageddon KIDS.

 

Podczas imprezy pomagają nam wolontariusze w takich strefach jak trasa (doping, sędziowanie, pilnowanie bezpieczeństwa na przeszkodach), biuro zawodów (obsługa zawodników przy odbieraniu pakietów startowych), depozyt, strefa startu i strefa mety oraz KIDS (tu i obsługa biura zawodów, trasy i mety).

 

Przy tak dużym przedsięwzięciu jakim jest Runmageddon w Sopocie (pierwszy raz organizujemy bieg w sobotę w dzień i w nocy i do tego w niedzielę) potrzebujemy wsparcia ponad 100 wolontariuszy.

 

Zapewniamy  wyżywienie (pakiet śniadaniowy, obiad, napoje), wesołą atmosferę, zaświadczenia o odbytym wolontariacie. Za każdy dyżur wolontariusz otrzymuje 75 PKT, które może wymienić na BONy na starty w naszych biegach (ważne rok) oraz na BON do sklepu Pitbull ze sportowa odzieżą dostępnego podczas imprezy.

 

Więcej informacji na www.runmageddon.pl/wolontariat