Wolontariat Miedzypokoleniowy | Rekrutacje
616
page-template-default,page,page-id-616,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Rekrutacje

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami. Znajdziecie tu Państwo zarówno naszą ofertę jak i zaprzyjaźnionych organizacji. Zapraszamy również organizacje do przesyłania swoich ofert.

Warsaw Cup-II Puchar Polski w szpadzie mężczyzn i kobiet

 

16-17 grudnia w Warszawie odbędzie się II Puchar Polski w szpadzie mężczyzn i kobiet „Warsaw-Cup” jest to wyjątkowa okazja do zajrzenia w kulisy organizacji tego wydarzenia. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą organizatorów podczas tego wydarzenia.

Mikołajkowy Turniej Basebollu

 

9 grudnia 2017 macie szanse poznać tajniki organizacji turnieju baseballu od podszewki. Poszukujemy chętnych osób, które swoim zapałem wesprą nasza inicjatywę.

Białołęcki Bieg Wolności

 

Białołęcki Bieg Wolności w Warszawie ( 13 km ) odbędzie się
10 grudnia(niedziela) , będzie to już III edycja.
Działania zaplanowane są na piątek i sobotę w biurze zawodów oraz w niedziele przy biegu.

Polska Liga Badmintona

 

W imieniu Fundacji Badminton i Akademii Badmintona Roberta Mateusiaka zapraszamy chętnych wolontariuszy do wsparcia organizacji turnieju V kolejki Polskiej Ligi Badmintona, który odbędzie się w dniach 27-28 stycznia w Warszawie.

Wolontariat podczas meczów Cracovii

 

Zapraszamy do naszego zespołu wolontariuszy, który działa podczas organizacji meczów na Stadionie Cracovii.

Polish Open 2017 w Częstochowie!

 

W tym roku międzynarodowe mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 4-8 października i zaliczane są do cyklu ITTF Challenge, czli do jednych z najbardziej prestiżowych imprez w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego.

Pingpongowy Narodowy

 

14 października 2017 stanie się świętem tenisa stołowego w Polsce. Na PGE Narodowym odbędzie się impreza „Pingpongowy Narodowy”. Blisko 100 stołów do gry i otwarty charakter imprezy będą świetną okazją do popularyzacji dyscypliny i możliwością aktywnego spędzenia czasu przez całe rodziny.

Mecz Polska – Szwajcaria

 

Już 16 września 2017 w Lublinie po raz kolejny będziemy mieli szansę oglądać Polską Reprezentację w futbolu amerykańskim. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się ze Szwecją. Na tej imprezie nie może zabraknąć wolontariuszy !

Runmageddon Sopot

 

W weekend 9-10 września na Sopockim Hipodromie odbędzie się impreza Runmageddon. Bieg z przeszkodami w 4 odsłonach: Classic 12km/50przeszkód, Intro 3km/15 przeszkód oraz Rekrut 6km/30 przeszkód w odsłonie nocnej i dziennej. Nie zabraknie również trasy dla najmłodszych – Runmageddon KIDS.

XII SuperFinał

 

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat i chcą w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas do udziału w wolontariacie podczas XII SuperFinału 25 czerwca 2017 r. w Łodzi. Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i zaangażowanych w powierzone zadania.

COLDPLAY

 

Zapraszamy do zgłaszania się do wolontariatu przy koncercie COLDPLAY. Będziecie wspierać jego organizacje, tak by wszyscy mogli się dobrze bawić. Pracujemy w sobotę, 17.06.2017 r. oraz w niedzielę 18.06.2017. W niedziele, po zakończeniu pracy wolontariusze są zaproszeni do pozostania na koncercie i wspólnej zabawy.

Narodowy Dzień Badmintona

 

Już 10 września na PGE Narodowym wolontariusze mają szansę wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Narodowym Dniu Badmintona. 50 kortów, gwiazdy światowego formatu i honorowy patronat Prezydenta RP to wszystko czeka nie tylko na uczestników ale i wolontariuszy, którzy jak zawsze przy tego rodzaju imprezach będą stanowić ogromne wsparcie organizatorów i widzów.